Časový plán: Pondělí - Sobota - 08:00 - 18:00, Neděle - 08:00 - 14:00
420 771463857

levitra super active (vardenafil)

Tento lék Levitra je předepsán k léčbě erektilní dysfunkce

levitra super active (vardenafil)

Levitra Super Active působí rychle a dlouho, a je to jeho hlavní výhoda. Po zahájení užívání můžete začít pohlavní styk asi 20-25 minut. Člověk zapomene na problémy s erekcí po dobu 30-35 hodin. Stává se sebevědomým a může si užít jeden a půl dne nádhernou dovolenou. Pokud chcete mít dobrý víkend, vezměte Levitru v pátek večer nebo v sobotu ráno. Lék působí tak, že erekce se objevuje pouze v reakci na sexuální vzrušení. Jindy vám to nevadí. Užívání vardenafilu zvyšuje citlivost penisu – jsou zaručeny nové emoce z pohlavního styku.

Co je na Levitra Super Active zvláštní?

Lék se liší od léčiv se stejným názvem v dávce, což je 20 mg. Obyčejná Levitra je také účinná, ale nejedná tak rychle a výsledek vydrží mnohem méně času. Super Active je účinný i v případech, kdy nepomohly žádné jiné léky.

Jak lék funguje?

Přirozeně se erekce objeví následovně:

 • V důsledku stimulace se člověk stává vzrušeným
 • Velké množství krve protéká genitálními tepnami do topořivých těles penisu
 • Odtok krve je naopak blokován
 • Objeví se erekce

Když pohlavní styk skončí, obnoví se odtok krve žilami, v důsledku čehož penis přestává být vztyčen. Erekce není možná bez potlačení enzymu PDE-5. Aktivuje se po skončení sexu. Podstata přípravku Levitra a podobných léků je omezena na nucené omezení produkce enzymů, aby bylo dosaženo vysoké kvality a dlouhodobé erekce.

Kdo bude mít prospěch z Levitry?

Lék je indikován pro sexuální dysfunkci. Nemoc se může projevit různými způsoby, ale výsledek bude vždy stejný – nedostatek stabilní erekce. Pokud obyčejná Levitra nepomohla, zkuste Levitra Super Active. 20 mg dávka léku by měla vyřešit zdravotní problémy mužů.

Musím se poradit s lékařem?

Při nákupu Levitry na internetu nepotřebujete předpis. Lékárna vás ale požádá o lékařský předpis. Obraťte se na odborníka a získejte požadovaný dokument a zároveň zkontrolujte své zdraví. Je lepší podstoupit komplexní vyšetření kardiologem, rodinným lékařem, urologem a sexuálním terapeutem. Lékaři mohou diagnostikovat nemoci a říci, zda lze Levitru užívat. Pokud ano, lékař určí dávkování a délku léčby. Předběžné posouzení je důležité, protože snižuje riziko negativních důsledků. Vardenafil, hlavní složka léčiva, není kompatibilní s některými léky. Více můžete zjistit u vašeho lékaře.

Jak se Levitra Super Active užívá?

Minimální doba mezi podáním léku a pohlavním stykem je 20-25 minut. Tobolku nekousejte, celou ji spolkněte, zapijte vodou. Denní dávka je omezena na 1 tabletu po 20 mg. Lék je aktivní po dobu 35 hodin, takže přestávka mezi dávkami by měla být 2 dny, ne méně. Levitra může být kombinována s alkoholem (s mírou) a s jídlem.

Jaké má lék vlastnosti?

 • Účinnost
 • Bezpečnost
 • Rekordní účinek až 35 hodin
 • Rychlý efekt
 • Možnost kombinovat ho s jídlem, alkoholem
 • Minimální vedlejší účinky
 • Mírný účinek na tělo

Jaké jsou vedlejší účinky přípravku Levitra?

Negativní následky se vyskytují jen zřídka, ale přesto nemohou být zcela vyloučeny. Vedlejší účinky zahrnují dyspeptické poruchy, závratě, rychlý proud krve do krku, obličej, otok nosní sliznice. Pokud se tyto příznaky objeví po užití přípravku a nezmizí během 2 hodin, okamžitě vyhledejte lékaře. Možná máte individuální intoleranci k jedné ze složek léku. Nejčastěji jsou lidé alergičtí na vardenafil – velmi silnou složku.