Časový plán: Pondělí - Sobota - 08:00 - 18:00, Neděle - 08:00 - 14:00
420 771463857

levitra 10mg (vardenafil)

Tento lék Levitra je předepsán k léčbě erektilní dysfunkce

levitra 10mg (vardenafil)

Muž má erekci pouze v případě, že jeho sexuální arterioly jsou uvolněné. Ty jsou umístěny v hladkých svalech topořivých těles penisu. Když je mladý muž vzrušený a oxid dusný vstupuje do nervových zakončení v penisu, uvolňují se cGMP enzymy. Ty jsou odpovědné za průtok krve do penisu. Vardenafil, hlavní složka Levitry, blokuje štěpení cGMP, což znamená, že kvalita erekce je dlouhodobě zachována.

Jak lék funguje?

Lék se okamžitě vstřebává do krve. Vrchol účinku Levitry je pozorován o hodinu později. Účinek trvá až 12 hodin. Aby byl lék účinný, musí být užíván nalačno. Mastné a vysoce kalorické potraviny oslabují účinek vardenafilu. Po 5 hodinách začnou játra rozkládat hlavní složku. Produkty metabolismu jsou přirozeně odstraňovány střevy. Nejmenší část, asi 6 %, se vylučuje ledvinami. I když tyto orgány lehce nefungují, dodržujte obecná doporučení o dávkování – nepoškodíte tak své tělo.

Jaké jsou výhody Levitry?

  • Lék je indikován i při složitých patologických změnách. Lék se na farmaceutickém trhu objevil relativně nedávno a díky své účinnosti okamžitě získal popularitu
  • Dlouhý účinek. Účinek je rychlý a trvá až 12 hodin
  • Vardenafil, hlavní složka, má lepší selektivitu vůči jiným inhibitorům PDE5. Mechanismy působení léků určují právě tyto látky
  • Pokud užíváte Levitru, nemusíte omezovat alkohol. Pití je povoleno, ale s mírou. Pití nebude mít vliv na výsledek
  • Levitra je lék, který je bezpečný pro lidské zdraví. Hlavní věc je dodržet dávkování

Je lék účinný?

Dávka 10 mg je indikována pro muže se slabou potencí. Toto množství léku by mělo stačit, aby se to vyrovnalo s erektilní dysfunkcí, i když je případ velmi závažný. Je to optimální dávka, která vyřeší problém s erekcí. Lék může být užíván pravidelně. To je další výhoda Levitry.

Je přípravek dostupný bez lékařského předpisu?

Lék můžete koupit v lékárně pouze v případě, že máte lékařský předpis. Ale pokud si objednáte Levitru na internetu, není to nutné. Předběžná konzultace s lékařem však určitě nebude zbytečná. Specialista diagnostikuje, identifikuje problémy, určuje příčinu erektilní dysfunkce a závažnost onemocnění. Lékař zvolí optimální dávku, aby zajistil, že léčivo nepoškodí vaše zdraví.

Jak lék užít?

Levitra se užívá 40-50 minut před pohlavním stykem, i když v některých situacích může být prodleva mezi užíváním léků a pohlavním stykem 5-6 hodin. Lék je aktivní až 12 hodin. Počáteční dávka je 10 mg. V některých případech se doporučuje snížit ji na 5 mg. Přestože maximální povolená dávka na den dosahuje 20 mg, překročení doporučené dávky je špatný nápad. Tím se zvýší riziko nežádoucích účinků.

Aby Levitra mohla fungovat, musí nastat sexuální stimulace. Pak zajistí trvalou a silnou erekci. Pokud se vám podařilo dosáhnout tohoto výsledku bez stimulace, je v těle příliš mnoho vardenafilu – snižte dávkování léku.

Existují nějaká omezení týkající se užívání léku?

Muži s mírnými problémy s játry a ledvinami, pacienti starší 65 let mohou užívat lék podle všeobecných podmínek. V případě závažných onemocnění vnitřních orgánů by měla být dávka snížena na 10 mg. Pokud užijete 20 mg léku, můžete způsobit nevratné poškození těla.