Časový plán: Pondělí - Sobota - 08:00 - 18:00, Neděle - 08:00 - 14:00
420 771463857

levitra 40mg (vardenafil)

Tento lék Levitra je předepsán k léčbě erektilní dysfunkce

levitra 40mg (vardenafil)

Účinnost přípravku Levitra je dána vlastnostmi hlavní složky – Vardenafilu. Pomáhá i v nejhorších případech, má minimální omezení a minimální kontraindikace pro použití. Perfektní receptura zaručuje vynikající výsledky. To je to, co odlišuje Levitru od podobných léků. Lék je kompatibilní s mastnými, vysoce kalorickými potravinami a alkoholickými nápoji.

Mechanismus účinku Vardenafilu

Sildenafil, Tadalafil a Vardenafil jsou jednou ze skupin léčiv – inhibitorů PDE5. Zpomalují tvorbu enzymů, aktivují oxid dusnatý, vyvolávají uvolnění hladkého svalstva penisu. Topořivá tělesa se naplní krví – dochází k erekci. Když pohlavní styk skončí, Vardenafil přestane působit. Obnovuje se produkce enzymů. Z penisu odteče krev a erekce zmizí.

Hlavní složka přípravku Levitra má pozitivní vliv na sexuální aktivitu. Člověk se po pohlavním styku rychleji zotavuje, má delší lepší a sex a intenzivnější emoce. Vardenafil vstupuje do těla a začíná působit 20-30 minut po podání. Lék funguje pouze v přítomnosti sexuálního vzrušení. Čím silnější je vzrušení, tím výraznější je terapeutický účinek.

Výhody obyčejné Levitry

  • Dlouhá, stabilní, vysoce kvalitní erekce
  • Pozitivní výsledek i v těžkých případech
  • Zvýšená citlivost penisu
  • Impulsivita a naplnění při pohlavním styku
  • Minimální vedlejší účinky a omezení

Indikace pro použití

Erektilní dysfunkce se objevuje v přítomnosti řady onemocnění. Příznaky mohou být mírné nebo výrazné. Levitra napomůže tomu, aby erekce byla stabilní a dlouhá. Tělo dokonale přijímá lék, pozitivně reaguje na hlavní složky. Vedlejší účinky jsou minimální. Lék není škodlivý pro zdraví, a to ani za přítomnosti závažných onemocnění.

Omezení užívání přípravku Levitra

  • Kongenitální QT syndrom
  • Dekompenzace těžkého selhání jater a ledvin
  • Závažná kardiovaskulární onemocnění, infarkty a mrtvice
  • Výrazná deformita penisu

Dávkování

Levitra je pro tělo bezpečná, ale dávkování je lepší upravit individuálně. Řiďte se pokyny svého osobního lékaře a vyhnete se tak negativním důsledkům. Riziko vedlejších účinků je minimalizováno, takže rozsah dávek je poměrně široký. 10 mg dávka léku je vhodná pro první pokus a v přítomnosti závažných patologií je nejběžnější dávkou 20 mg a je snadné dosáhnout požadovaného výsledku. Maximální denní dávka je 40 mg.

1 tableta zvládne těžké erektilní poruchy, komplexní formy sexuálních dysfunkcí. Lék je kompatibilní s alkoholem a tučnými jídly, začíná působit po 20-30 minutách od doby užití.

Kontraindikace

Podávání přípravku Levitra je zakázáno jedincům, kteří jsou léčeni, osobám s přecitlivělostí na léčivé složky, osobám s onemocněními, která představují hrozbu krvácení, s použitím dárců dusíku, nitrátů, ritonaviru, indinaviru.