Časový plán: Pondělí - Sobota - 08:00 - 18:00, Neděle - 08:00 - 14:00
420 771463857

cialis soft 20mg (tadalafil)

Cialis je lék na základě tadalafilu

cialis soft 20mg (tadalafil)

Cialis se na trhu s léky objevil poměrně nedávno. Ale dnes existuje mnoho analogů tohoto léku, kde hlavní složkou kompozice je Tadalafil. Lék s předponou "Soft" má svou výhodu, že tablety musí být rozpuštěny pod jazykem. Tato nuance je velmi důležitá, protože urychluje nástup požadovaného účinku a také vylučuje vstřebávání do trávicího systému.

Tudíž je možné lék kombinovat s alkoholickými nápoji a jídlem s vysokým obsahem kalorií, což nebylo možné u standardní formy léku. Tadalafil je složka, která lokálně zvyšuje průtok krve do penisu, a to do topořivých těles. Současně s krevním oběhem se uvolňují i svaly penisu. Tímto procesem dochází k silné a pevné erekci (pokud je to přirozeně možné). Důležitým bodem je, že k tomuto efektu dochází pouze tehdy, když je přítomno sexuální vzrušení vůči partnerovi.

Výhody léku

Tadalafil má vysokou selektivní vlastnost a ovlivňuje enzymy, které ovlivňují genitálie, a je neškodný vůči jiným orgánům. To je další výhoda tohoto nástroje. Díky této funkci nejsou prakticky pozorovány vedlejší účinky.

Měli byste také pochopit, že po užití léku dochází k erekci pouze v případě, že existuje výrazné sexuální vzrušení. Tyto impulsy pocházejí z centrální nervové soustavy, která spouští proces přirozené erekce. Následující výhody léku stojí za zmínku:

  • je zaručena vysoká účinnost i při těžkých formách erektilní dysfunkce
  • dostupná cena
  • prodloužené období účinku (až 36 hodin), které jiné podobné léky nemohou dosáhnout
  • erekce je možná i další den po užití léku, když existuje sexuální vzrušení vůči partnerovi

Léčivo může být používáno pacienty v jakémkoliv věku pro korekci dysfunkcí spojených se zdravím mužů. Lék můžete použít v různých stadiích onemocnění a s jakýmkoliv stupněm závažnosti těchto poruch, od epizodických až po přetrvávající. Obvykle mohou být epizodické příhody způsobeny psychickými poruchami a příčiny pravidelných poruch mohou být hormonální nebo somatické.

Bezpečnostní opatření a omezení

I když lék nemá prakticky žádné vedlejší účinky, neznamená to, že byste s ním neměli zacházet opatrně. Před použitím se doporučuje poradit se s odborníkem, abyste se vyhnuli problémům. Tento lék nelze kombinovat s určitými typy léků; proto je důležité před použitím si pozorně přečíst návod.

Lékař vám pomůže lépe porozumět problému. Kromě toho vám odborník pomůže vybrat ideální dávku pro konkrétní případ, s ohledem na všechny vlastnosti onemocnění a zdravotní stav. Takové konzultace můžete získat od různých specialistů, nejen od sexuologa, ale také od kardiologa, rodinného lékaře, androloga.

Pokud je lék užíván poprvé, doporučuje se začít dávkou 20 mg.

Před možným pohlavním stykem se doporučuje umístit polovinu tabletky pod jazyk a nechat ji zcela rozpustit a postupně ji spolknout. Současně byste neměli překročit denní dávku 20 mg. Rozpuštění tablety v ústech vám umožní vyhnout se nežádoucím problémům s trávicím systémem. Tato skutečnost vám dává výhodu možnosti pití alkoholických nápojů, ale ne nadměrně, stejně jako možnost konzumace potravin s vysokým obsahem kalorií. Pokud pacient trpí akutním selháním ledvin a jater, má problémy s kardiovaskulárním systémem, není nutná úprava dávkování léku. Lék je účinný, spolehlivý a doporučený pro každého, kdo chce zvýšit svou potenci.